• Головна
  • Скасовується талон до посвідчення водія
11:25, 14 квітня 2011 р.

Скасовується талон до посвідчення водія

Закон України Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування талона до посвідчення водія та вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху набуває чинності сьогодні, 14 квітня.

Текст закону був опублікований в газеті Урядовий кур'єр.

Нагадаємо, що Верховна Рада України (ВР) у ході вечірнього засідання 17 березня прийняла в другому читанні і в цілому проект закону про скасування талона до посвідчення водія та вдосконалення регулювання у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Відповідний проект (№ 7066 від 30.08.2010 р.), ініційований народними депутатами від фракцій Партії регіонів і Блоку Юлії Тимошенко, підтримали 295 народних депутатів.

Прийнятий акт вносить до ст. 15 закону Про дорожній рух зміни, суть яких полягає у виключенні з-поміж документів, що підтверджують право на керування транспортними засобами відповідної категорії, талона до посвідчення водія транспортного засобу. Також прийнятий законопроект вносить зміни до деяких статей Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою підвищення безпеки дорожнього руху.

Зазначимо, 24 лютого Комітет з питань транспорту і зв'язку рекомендував парламенту прийняти у другому читанні і в цілому проект закону Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування талона до посвідчення водія та вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

На засіданні Комітету зазначалося, що законодавче скасування вимоги про підтвердження права на керування транспортним засобом, окрім посвідчення, також і талоном до посвідчення водія, буде відповідати вимогам Конвенції про дорожній рух 1968 р.

ВР прийняла за основу законопроект про скасування талона до посвідчення водія 21 грудня 2010 р. За відповідний законопроект проголосували 239 з 305 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...