• Головна
  • Корвет «Тернопіль» оточили сім бойових одиниць Чорноморського флоту
16:15, 18 березня 2014 р.

Корвет «Тернопіль» оточили сім бойових одиниць Чорноморського флоту

Зараз тільки навпроти протичовнового корвета «Тернопіль» в Севастопільській гавані у диспозиції є до семи бойових одиниць Чорноморського флоту.

Мористіше з рейду вихід блокує теж певна кількість сил. Загалом до дванадцяти бойових одиниць. Найменші дії на борту наших кораблів, як то вихід швартовочної групи на бак чи інше, приводять в дію екіпажі блокуючи сил. Так що прорив який здійснив наш сторожовик (який 21 липня 1992 року перейшов на бік Військово-Морських Сил України. Командир СКР-112 — капітан-лейтенант Сергій Настенко. Екіпаж — 108 осіб., і порвався у Одесу) у 90-х роках у схожій ситуації сьогодні малоймовірний.

Звичайно так продовжуватись блокада до безкінечності не може. Російські блокуючі сили, оперативні маневрування можуть здійснювати у більш зручних умовах бухта Карантинна слугує для менших бойових одиниць за базу поповнення припасів, а більші бойові одиниці можуть сходити і до Новоросійська. Стрілецька бухта теж ними закрита надійно.

Потрібне нагальне вирішення проблеми дипломатичним шляхом, і моряки сподіваються що для цього буде залучено максимум зусиль.

#корвет "Тернопіль" #блокада #Чорноморський флот

Коментарі

Оголошення
live comments feed...