• Головна
  • Понад 1700 жителів Тернопільщини виявили бажання захищати Україну від російських окупантів
17:30, 18 березня 2014 р.

Понад 1700 жителів Тернопільщини виявили бажання захищати Україну від російських окупантів

Розпорядження щодо основних завдань по частковій мобілізації підписав сьогодні голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк. Про це він на брифінгу повідомив місцевих журналістів.

Окрім цього, керівник області поінформував про хід наради з виконуючими обов'язки керівників РДА, з очільниками правоохоронних органів, окремих обласних установ та територіальних підрозділів.  Учасники координаційної наради обговорили питання виконання законів про мобілізаційну підготовку, про військовий обов'язок та військову службу. Олег Сиротюк запевнив, що подібні зустрічі до кінця дня відбудуться у кожному районі області.

"Ситуація на сході України та у Криму з кожним днем стає все складнішою, є факти неприхованої агресії з боку Російської Федерації. Ми розуміємо, що це - втручання у внутрішню політику української держави і відповідно виданий указ "Про часткову мобілізацію", - каже Олег Сиротюк.

За словами голови ОДА, система оповіщення в області працює, організовано цілодобове чергування на всіх рівнях - від облдержадміністрації до райдержадміністрацій, для всіх чергових розроблені пакети з умовними сигналами та інструкції по їх використанню. Прийнято рішення про розгортання системи подачі мобілізаційних ресурсів: забезпечення паливно-мастильними матеріалами, харчуванням та медичними засобами.

В посиленому режимі працюють і військові комісаріати та військові частини, розташовані на території області.

Сьогодні, каже Олег Сиротюк, виявили бажання захищати державу понад 1700 мешканців міста та області, більше 3500 військовозобов'язаних отримали повістки з військкоматів.

Керівник Тернопільщини запевнив, що усі установи та організації краю працюватимуть оперативно та цілодобово, щоб вчасно завершити мобілізаційні заходи та бути готовими до подальших завдань, поставлених керівництвом держави.

#жителі Тернопільщини #захищати Україну

Коментарі

Оголошення
live comments feed...