Чупакабра вже не гавкає

Ми свідомо не публікуємо криваві фотознімки вбитої чупакабри. Їх можна подивитися тут-

proternopil.te.ua

Жителі села Ангелівка Тернопільского району тепер можуть зітхнути з полегшенням – тварюка, яка тероризувала село, мертва. Згадкою, про ці жахливі події, залишилися понівечені клітки домашніх тварин.

Як розповідають селяни, невідомий звір наганяв страху на навколишні населені пункти вже кілька років. Випадки вбивства домашніх тварин частішали весною. Після «візиту» нічного гостя в деяких господарствах знаходили по 40-70 мертвих кролів. Найцікавіше, що у домашніх тварин були тільки переламані хребти. На клітках і кролівниках були помітні сліди зубів та кігтів.

- Ніхто навіть не міг уявити, що це за тварина. Вона була дуже сильною та винахідливою. Залазила в такі місця, що люди думали, що це пекельне створіння, - розповів один з жителів Ангелівки.

Однак, нещодавно в цій історії поставили крапку. Вночі один з селян почув в господарській будівлі якийсь шум. Коли чоловік вийшов, щоб подивитися, то був шокований. Між клітками застрягла якась істота та гарчала. Чоловік покликав на допомогу сусідів.

- У світлі ліхтарів ми побачили великого пса. Він поводився дуже агресивно, гарчав, кидався, намагався вилізти. І це йому почало вдаватися. Ми вдалися до самозахисту. Оборонялися всім, що попало під руку: вила, дерев’яні палки… Нам вдалося його «приглушити». Коли витягнули на подвір’я то побачили, що це велика вівчарка. На ній був ошийник. Згодом пес почав приходити до тями і нам довелося його вбити. Не знаю, щоб він міг наробити, якби став на ноги, - розповідає очевидець подій.

У пастку вівчарка потрапила бо спробувала залізти в хлів через дах і провалилася через шифер.

Наразі власника пса не знайшли. Однак у селі люди зітхнули з полегшенням. Останні кілька тижнів селяни ввечері боялися виходити з помешкань. Майже щоночі «чупакабра» виходила на полювання і люди на ранок знаходили мертву живність.

proТернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі