• Головна
  • У Криму знімають українську символіку
13:30, 19 березня 2014 р.

У Криму знімають українську символіку

За повідомленням Володимира Ханаса з Сімферополя, який  входить до групи «Майдан моніторинг», у Сімферополі, як і у іших містах та населених пунктах Криму знімають українську символіку. Біля Урядових будівель патрулі «самооборони» проводять перевірки.

О 16.10 у Новоозерній почався штурм української частини. У Сімферополі штурмували фотограмметричний центр Управління центрального військово-топографічного й навігаційного Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України.

За інформацією Тернопільского громадського інформаційно - координаційного пункту підтримки  ВМС Збройних Сил України, 18 березня 2014 року штаб командування ВМС ЗС блокували на кожному КПП до 5-6 чоловік місцевої «самооборони», окрім того певна кількість «самооборонців» діє по всьому периметру військової частини, сили «невідомого» спецназу  у зеленій формі з новітніми зразками стрілкових озброєнь, що характерні тільки для ЗС Росіїської Федерації, обчислюються кількістю до  взводу (15-20 чол.).  

У бригаді надводних кораблів, куди входить і протичовновий корвет «Тернопіль», усе без змін. Для наших кораблів блокований вихід із Севастопольської гавані з моря тими ж силами. Українські кораблі готові до оборони і несуть службу у підсиленому штатному режимі.

#Тернопіль #Крим #військові #українська символіка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...