
12:15, 19 березня 2014 р.
Коли на Тернопільщині розпочнеться справжня весна
Метеорологи кажуть: погодні умови в області будуть обумовлені впливом серії циклонів. Відтак, у найближчі дні можливі опади. Однак, кажуть у гідрометеоцентрі, поступово все ж теплітиме.
- В подальшому ми очікуємо, що поступово температури повітря будуть підвищуватися, нічні становитимуть від 1 до 6 градусів тепла. І денні з кожним днем будуть підвищуватися. 19 березня вдень від 6 до 11 градусів тепла, 20 березня – від 10 до 15 градусів тепла.
І вже у третій декаді місяця, після 21 березня, температура повітря становитиме від 14 до 19 градусів вище нуля. Тоді ж повинні припинитися і опади. До слова, метеорологи відмічають незначне коливання температурних показників відносно кліматичної норми.
«Власне, ми можемо сказати, що навіть у зв’язку з тим похолоданням, яке зараз прийшло на територію області, середньодобові температури повітря все ж таки вищі за кліматичну норму. Тобто, в оцей період часу зазвичай в березні на території Тернопільської області холодніше. Але варто сказати, що кліматична норма вираховується за період від 1961 по 1990 рік, і в останні роки, в останніх, скажемо, 15 років, все ж таки, спостерігається тенденція до підвищення температурних показників загальнорічної температури, і, зокрема, березня також,- розповіла ІНТБ ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру.
Відтак, каже Оксана Софінська, можна вважати, що зараз такі температурні показники є для нашого регіону нормальними. Однак в подальшому, прогнозують метеорологи, середньодобові температури будуть значно вищими за кліматичну норму.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі