• Головна
  • Росія забере корвет “Тернопіль”
13:00, 19 березня 2014 р.

Росія забере корвет “Тернопіль”

Голова комітету Держдуми РФ з оборони, колишній командувач Чорноморського флоту адмірал Володимир Комоєдов заявив, що близько 20 бойових кораблів і суден забезпечення Військово-Морських сил України можуть увійти до складу Чорноморського флоту Росії.

“Після підбиття підсумків референдуму можна говорити про те, що ті кораблі та судна, які зараз перебувають у Криму, а це приблизно половина корабельного складу ВМСУ, формально увійдуть спочатку в морські сили самооборони Криму, а потім у бойовий склад Чорноморського флоту Росії”, – сказав Комоєдов.

За його словами, до складу ЧФ можуть, зокрема, увійти корвети “Луцьк” і “Тернопіль”, корабель управління “Славутич”, малі протичовнові кораблі та ракетні катери, морські тральщики, а також єдиний в українському флоті підводний човен “Запоріжжя”, що не покинув Севастополь.

Як наголосив Комоєдов, командування ЧФ може також розраховувати на розгалужену систему базування флоту в Севастополі, Донузлаві, а також на морську авіацію (аеродром “Бельбек”), берегові частини та полігони бойової підготовки на суші та на морі.

У бойовий склад ВМСУ раніше входило до 40 бойових кораблів, суден і катерів забезпечення. Зараз приблизно половина з них залишаються в Севастополі та на озері Донузлав. При цьому російські військові підірвали і затопили чотири свої судна в бухті Донузлава, щоб заблокувати вихід українським суднам у море, пише lb.ua

Додамо, що “Тернопіль” (U209) — корвет проекту 1124М багатоцільовий корабель прибережної дії Військово-Морських Сил України. Найновіший корвет ВМС України. Був спущений на воду 15 березня 2002 року.

#корвет "Тернопіль" #Чорноморський флот

Коментарі

Оголошення
live comments feed...