Школярі і педагоги Тернопілля зранку співатимуть Гімн України

Сьогодні  депутати Тернопільської обласної ради за ініціативою міського голови Сергія Надала прийняли офіційне рішення  «Про посилення уваги до використання державних символів у вищих, загальнодержавних, дошкільних та позашкільних навчальних закладах області».

В документі, за прийняття якого проголосував 71 депутат, йдеться про забезпечено виховання у молодого покоління поваги до державних символів, формування у юнаків та дівчат почуття патріотизму та національної свідомості.

Відповідно до цього рішення в усіх навчальних закладах області на початку тижня має урочисто підніматися Державний прапор, а учні та педагоги мають  виконувати Державний Гімн України.

В школах Тернополя виконання Державного Гімну України запроваджено ще з січня 2011 р. рішенням міської ради.

Як це відбувається, розповідає тернопільська школярка Катя Ю.:

- Щопонеділка ми приходимо до школи на декілька хвилин раніше, щоб підготуватися до занять завчасно. Коли всі вже в класі, всі встають - і вчитель, і учні.  В нас є шкільне радіо, по всій школі розміщені колонки. Тоді лунає Державний Гімн України, ми виконуємо його всі разом. Так відбувається в кожному класі. Звичайно ж, ми усі знаємо слова та мелодію Державного Гімну змалку - це один із найголовніших символів нашої країни.  А якщо раптом хтось запізнюється і не встигає зайти в клас, то він зупиняється у вестибюлі в знак пошани до нашого Гімну.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі