• Головна
  • Тернопільський «Правий сектор» перетворив комунальне приміщення мерії на прохідний двір
18:00, 19 березня 2014 р.

Тернопільський «Правий сектор» перетворив комунальне приміщення мерії на прохідний двір

«Дорогі тернополяни! Хочете подивитися, що являє собою «ПРавий сектор»? Тоді підніміться на третій поверх готелю «Україна» на бульварі Шевченка. Це малолітнє бидло, вдягнувши камуфляж, порозмальовувало всі стіни приміщення гаслами А.С.А.В., мой район Васточний, Людка — шлюха і т.п. Курять так, що, блін, дихнути нема чим. Включають музику на повну потужність, чим заважають працювати працівнакам офісних приміщень. Прибиральниця вже змучилася кожного ранку прибирати після їхніх чергових п’янок. До речі, саме вони вже який раз розбивають скло на вхідних дверях готелю. І це заради такого бидла гинули люди на МАйдані?,- написав читач на форумі Файного міста.

Ше раз кажу: всі, хто сумніваєтсья в сказаному, прошу прийти в готель Україна на третій поверх. Ви будете шоковані тим, на що ці «патріотичні гопніки» перетворили комунальне приміщення. До речі, цікаво, хто з міської ради дав їм дозвіл на перебування там», — йдеться у повідомленні.

Журналісти «Інфопростору» вирішили перевірити і на власні очі побачити, чи справді все так плачевно із тернопільським «Правим сектором».

Зайшовши у приміщення екс-готелю «Україна» перше, що нас зустріло, це побите скло на вхідних дверях.

Піднявшись вгору сходами, ми побачили на дошці оголошень другого поверху прохання не палити у приміщенні, бо це заборонено.

IMG_9425-копия-1024x576

Незважаючи на це, ми відчули різкий запах сигарет, а вийшовши на 3 поверх, побачили, як в куточку спокійнесенько сиділа на стільчику і курила якась дівчина. Наше зауваження про заборону куріння вона проігнорувала, та й взагалі зробила вигляд, що нічого не почула.

А позаду неї на стінах ми побачили славнозвісні «сакральні» написи на стіні: А.С.А.В, Восточний, Лисий, Мєлкий, Малий і т.д.

А.С.А.В. — до речі, це популярне татуювання у тюремників Великобританії, а «Восточними» себе називають жителі «Східного» масиву.

Окрім того, люди, які працюють у даному приміщенні, розповіли, що зараз тут ще менш-більш спокійно, а ще якихось два тижні тому хлопці і дівчата у камуфляжній формі із наліпками «УНА-УНСО» тут днювали і ночували.

«Буває, приходиш зранку на роботу, а тут на землі на матрацах лежать хлопці і хроплять. На столах лежать одноразові стаканчики, якісь обгортки від їжі, одним словом, сміттєзвалище якесь. Понакурюють так, що дим стоїть на поверсі, а дівчата ржуть, бо інакше не скажеш, як коні. Працювати неможливо. Двері вибили спочатку одні, а потім і другі. Видно, вони думають, що раз вони «Правий сектор», то їм все можна. І якщо хтось скаже, що ці написи на стінах були раніше, то запевняю, що вони з’явились тільки після «окупації» цього приміщення «Правим сектором». Як первісні люди, чесне слово. Такий, мабуть, їхній рівень», — кажуть працівники.

Ми ж лише додамо, що схожі написи, зокрема А.С.А.В., Восточний, можна побачити на обмальованому недавно причалі Тернопільського озера. Ми ні на що не натякаємо, просто констатуємо факти, а вам робити висновки. 

#правий сектор в Тернополі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...