• Головна
  • Хто зараз керує тернопільською ОДА?
08:45, 20 березня 2014 р.

Хто зараз керує тернопільською ОДА?

Вчора в облдержадміністрації відбулася нарада працівників апарату ТОДА. Скликав її губернатор Сиротюк, але сам на неї не з’явився,- повідомив на електронну скриньку 0352 тернополянин.

Замість нього прийшли Стаюра і Чашка. Стаюра, вказавши рукою на Чашку, сказав, що тепер усі апаратники мусять її слухати, бо «що сказала Марія Теодорівна Чашка, то  те саме, що сказав Олег Мирославович Сиротюк». На цьому нарада закінчилася.

Що оте видовище означало і для чого задля нього потрібно було відривати людей від роботи й досі ніхто не розуміє. Ще більше люди губляться в здогадах, в якій якості Стаюра давав вказівки? Наскільки пам’ять не зраджує ні заступником губернатора, ні керівником котрогось з департаментів ТОДА його ніхто не призначав. Офіційно він ніби не числиться і помічником Сиротюка. То чому дозволяє собі таке?

Незрозуміло також, відколи Чашка стала другою в ТОДА після Сиротюка? За часів королів такий привілей належав або коханці, або блазню. То хто вам, пане Олеже, Марія Теодорівна? Чи, може, відповідь знає Стаюра?

#ОДА тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...