• Головна
  • На Тернопільщині лісники повстали проти обласного керівника
11:00, 20 березня 2014 р.

На Тернопільщині лісники повстали проти обласного керівника

Працівники Державного підприємства «Чортківське лісове господарство» обурені діями свого обласного голови Ігоря Попадинця, який різними способами намагається просунути на посаду керівника регіонального підприємства Ігоря Крису.

Нагадаємо, що у минулу суботу чортківчани прибули з протестом на пленарне засідання сесії Тернопільської обласної ради. Там їм обіцяли, що їх зауваження візьмуть до уваги і більше не будуть пропонувати пану Крису. Та вже через кілька днів Ігор Попадинець знову здійснив спробу представити у Чорткові того ж начальника. Тепер лісник налаштовані більш радикальніше. Вони вимагають відставки Ігоря Попадиця. При цьому підтримку висловили і громадські діячі зі столиці.

«Хоч нам в обласні раді пообіцяли підтримку, та люди вже не вірять про ефективність тимчасової комісії з перевірки діяльності Ігоря Попадинця, – заявив начальник виробничого відділу ДП «Чортківське лісове господарство» Олександр Семенчук. – Ми заручилися підтримкою громадських активістів з Києва. На міністрів агрополітики та екології відправлені листи про недопущення призначення Ігоря Криси на посаду керівника підприємства. Столичні активісти пообіцяли, що вони будуть також домагатися звільнення головного лісника області Ігоря Попадинця».

Протестуючих лісників підтримали і загони самооборони з Чорткова та Борщова. Вони прибули на збори трудового колективу держпідприємства. Громадські активісти запропонували визначитися з іменами нових претендентів на посаду. «Є така людина і не одна! Іван Ясіновський з Льівіського лісозахисту. Лісник його знають та підтримують. Михайло Олещук. Головний ліснийчий Ігор Гуменюк. Хай затвердять керівника і ми готові працювати під наглядом громадськості. Ми готові сплачувати всі податки» – додав Олександр Семенчук, пише газета Свобода

Чортківські лісники насамперед будуть просити підтримки у голови ОДА Олега Сиротюка. Поті звернуться і до народного депутата Олексія Кайди. Адже сьогодні є загроза репресій та звільнень серед працівників. І цьому є вже неодноразові докази. «свого часу у Бучачі, як тільки прийшов Ігор Криса, з семи лісників залишився тільки один. Така ж ситуація по всій області. Адже з п’яти лісництв пан Подинець за час своєї роботи у чотирьох змінив керівників», – зауважив Олександр Семенчук.

#Тернопільщина #лісники #обласний керівник

Коментарі

Оголошення
live comments feed...