• Головна
  • 22 березня тернопільські абітурієнти писатимуть пробне ЗНО
10:30, 21 березня 2014 р.

22 березня тернопільські абітурієнти писатимуть пробне ЗНО

У суботу, 22 березня майбутні абітурієнти писатимуть пробне тестування. Цього тижня вони спробують свої сили з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов. На пробне ЗНО 22 березня на Тернопільщині зареєструвалось майже 4 тисячі абітурієнтів.

- Будемо апробовувати процедуру тестування, демонструвати її нашим абітурієнтам, будемо демонструвати зміст тестових завдань зошита, бланка відповідей, вміння ним користуватися в реальному часі, в реальних умовах. Це дуже хороша школа. Я думаю, що той, хто пройде пробне тестування, не пожалкує і зможе набагато впевненіше себе почувати під час основної сесії тестування, - розповідає тв4 заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

У пункт пробного тестування пропускатимуть, ретельно перевіряючи документи: паспорт або свідоцтво про народження, квитанцію про оплату і запрошення. Саме запрошення потрібно роздрукувати із персональної сторінки сайту Івано-Франківського регіонального центру. За даними організаторів ЗНО  близько тисячі абітурієнтів його ще не роздрукували.

- Проблема тут може виникнути для окремих абітурієнтів міста Тернополя, бо у нас в перший день тестування буде чотири пункти тестування, а в другий день три пункти. У кожному районному центрі один пункт тестування і там помилитися неможливо. Вони, звичайно, знайдуть пункт тестування, - каже Юрій Шайнюк.

Наступну сесію пробного тестування проведуть через тиждень, 29 березня. Тоді абітурієнти писатимуть завдання з математики, історії України, біології, географії та світової літератури.

#Тернопіль #абітурієнт #ЗНО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...