• Головна
  • У Тернополі з невідомих причин на стоянці горів автомобіль
12:30, 21 березня 2014 р.

У Тернополі з невідомих причин на стоянці горів автомобіль

21 березня о 02:00 у Тернополі на вул. Корольова виникла пожежа автомобіля «Mitsubishi Pajero», на відкритій автостоянці. Вогнем пошкоджено відсік двигуна автомобіля. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

Пожежу ліквідовано черговим караулом частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління. Під час гасіння врятовано 3 одиниці техніки, всього матеріальних цінностей на суму 250 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #автостоянка #пожежа

Коментарі

ТОП новини
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...