Паркування в Тернополі: платили за час, платитимем за простір

Як ми вже писали тут  http://www.0352.com.ua/news/49182, в Тернополі визначено місця для платного паркування. Сесія міської ради прийняла таке рішення відповідно до вимог Податкового кодексу.

Але, відповідно до цього документу, змінився і порядок оплати за користування послугами паркувального майданчика. Якщо раніше тернополяни платили за  час - 51 коп./год., то тепер оплата повинна здійснюватися за простір - від 28 до 56 коп./кв.м. Відтепер чим більша машина (висота поки що не має значення, лише площа, котру авто займає на майданчику), тим дорожче обійдеться паркування.

Ймовірно, займатися паркувальними майданчиками буде комунальне підприємство "Міськавтотранс". На великих майданчиках працюватимуть декілька операторів.

Отже, вже за місяць часу тернополяни і гості міста зможуть припаркувати свої транспортні засоби на вулицях Патріарха Мстислава, Коперніка, Оболоня, Живова, Глибокій, 15 Квітня, Братів Бойчуків, Поліській, Микулинецькій, Чумацькій, Степана Будного та Білецькій або на майданах Привокзальний, Мистецтв, Волі, і оплачуватимуть  за паркування в залежності від розмірів свого авто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі