Ветеран підкорює дороги

Михайлові Глущенку 89 років. Нелегкими були роки, що випали на його долю. Він ветеран війни, і шлях до перемоги пройшов обпаленими дорогами аж до Берліна. Потім працював, вийшов на пенсію. Здоров'я почало підводити дедалі частіше. Проте ветеран не звик здаватися, і за порадою лікарів почав більше рухатися, і не просто рухатися - їздити на велосипеді.

Цей вид транспорту для чоловіка не новий - замолоду Михайло Іванович опанував мистецтвом приборкування залізного коня. Проте придбавши свій перший власний велосипед у 86 років, мусив звикати до нього.  Найважче давалися чоловіку старт і фініш, саме тоді йому довелося зазнати прикрощів падіння. Полпри ризик травм у солідному віці, не відступив, і ось вже три роки проводить уік-енд в активному русі -  протягом години катається містом, і тернополяни з захопленням  дивляться на поважного водія екологічного виду транспорту.

Тиждень тому Михайло Іванович став найповажнішим учасником Велодня, що проходив у місті, і отримав відзнаку як найстарший його учасник. Його навіть запросили в Тернопільську велоасоціацію - без сумніву, Михайло Іванович Глущенко - гідний приклад для наслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі