Тернопільські водії підтримають Януковича?

Президент України пропонує внести суттєві зміни в існуєче законодавство стосовно використання автотранспорту. Зокрема, відмінити довіреності, маршрутні листи та дорожні листи. Довіреностей на авто нема в  більшості країн, а її оформлення вимагає у власника додаткових затрат часу і грошей.

А ще буде розглянута можливість заборони для ДАІ вимагати та вилучати водійське посвідчення, реєстраційне посвідчення та страховий поліс.

Ось як коментує можливі нововведення тернопільський водій з 22-річним стажем Павло Федорович Стахів:

- Та довіреностей ніде в світі нема. Чого я не можу дати зятю машину поїхати на базар, а маю перше поїхати до нотаріуса, заплатити гроші за ту довіреність? Воно так, довіреність показувала, що то машина не вкрадена, то ніби дозвіл від власника. Але машин стільки не крадуть, скільки довіреностей оформляють. А водійське посвідчення і страховий поліс - то мої особисті  документи, чого я маю їх комусь давати. Янукович так ніби хоче зробити шоферам добре.  Але що то з того вийде, то час покаже. Бо в нас в державі все непередбачувано іде. Як той казав, хотіли як краще, а вийшло, як завжди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі