• Головна
  • Про літній відпочинок тернопільських і японських дітей
16:00, 17 квітня 2011 р.

Про літній відпочинок тернопільських і японських дітей

Голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян, ознайомившись із станом 12 діючих на Тернопіллі дитячих таборів і відвідавши табори Теребовлянського району, визнав, що більшість з них не відповідають потребам оздоровлення підростаючого покоління, адже деякі будинки і корпуси вже перейшли піввіковий рубіж.

В.Хоптян заявив, що області потрібен дитячий оздоровчий табір іншого типу - всеукраїнського рівня, сучасний, який приймав би дітей протягом усього року. Де саме і коли з`явиться на Тернопільщині такий оздоровчий центр, поки що невідомо, проте вже є попередня домовленість між керівниками областей про такий відпочинок дітей. Планується обмін дитячими змінами - діти нашої області влітку відпочиватимуть на морі, а до нас взимку приїжджатимуть діти півдня і сходу України.

А міський голова Сергій Надал звернувся до Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Тадаші Ідзави із пропозицією опікуватися 20-ма дітьми з Японії. Діти, чиї родини зазнали лиха під час катастрофічних землетрусів,  протягом місяця можуть перебувати в екологічно чистому Тернополі, а громада міста забезпечить ім житло і харчування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Оголошення