Про літній відпочинок тернопільських і японських дітей

Голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян, ознайомившись із станом 12 діючих на Тернопіллі дитячих таборів і відвідавши табори Теребовлянського району, визнав, що більшість з них не відповідають потребам оздоровлення підростаючого покоління, адже деякі будинки і корпуси вже перейшли піввіковий рубіж.

В.Хоптян заявив, що області потрібен дитячий оздоровчий табір іншого типу - всеукраїнського рівня, сучасний, який приймав би дітей протягом усього року. Де саме і коли з`явиться на Тернопільщині такий оздоровчий центр, поки що невідомо, проте вже є попередня домовленість між керівниками областей про такий відпочинок дітей. Планується обмін дитячими змінами - діти нашої області влітку відпочиватимуть на морі, а до нас взимку приїжджатимуть діти півдня і сходу України.

А міський голова Сергій Надал звернувся до Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Тадаші Ідзави із пропозицією опікуватися 20-ма дітьми з Японії. Діти, чиї родини зазнали лиха під час катастрофічних землетрусів,  протягом місяця можуть перебувати в екологічно чистому Тернополі, а громада міста забезпечить ім житло і харчування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі