• Головна
  • Наша нова влада десь з сосною не розминулась,- відомий тернополянин Сергій Притула про український уряд
16:00, 22 березня 2014 р.

Наша нова влада десь з сосною не розминулась,- відомий тернополянин Сергій Притула про український уряд

Шоумен і телеведучий Сергій Притула не може приховати невдоволення новою владою. Він регулярно пише в соцмережах про своє ставлення до подій в Україні.

На офіційній сторінці у Фейсбуці Сергій Притула опублікував запис, в якjve назвав новий український уряд злочинцями.

"Або лижі не їдуть, або я..." Наша нова влада або десь з сосною не розминулась, або влучно імітує свою недолугість. Спочатку спокійно дивились, як окуповують Крим, надували щоки і бекали-мекали. Дочекались, коли вбили нашого вояка і нєожиданно(!!!) міністр оборони дає дозвіл на використання зброї нашими військами у Криму!!!

Ви не просто слабі на голову, ви - злочинці!!! Ви дочекались коли наших хлопців оточила не просто десантура, а танки, гаубиці і дивізія "Восток" і, "з барського плеча", дозволили відстрілюватись. З Калаша проти гаубиць?! Ідіоти!!!! Мозгів не вистачає зрозуміти, що тепер, коли не тільки ЮБК, а й степовий Крим зайнятий росіянами, наші хлопці просто не проб*ються до своїх??!!! І даючи наказ на застосування зброї ви дали паралельно команду регулярним військам йти визволяти своїх у Криму?! Ні???!!! То нах…?! Популісти грьобані! Чую скоро пролунає вже давно забуте "Кто тут временное? Слазь!"#Сергій Притула назвав #відомий тернополянин

Коментарі

Оголошення
live comments feed...