• Головна
  • Завтра тернополяни скажуть “Ні” російській окупації
18:00, 22 березня 2014 р.

Завтра тернополяни скажуть “Ні” російській окупації

23 березня в Тернополі заплановано аж два віче.

Два мітинги заплановані на неділю, 23 березня. Один скликають представники колись опозиційних партій, інший – звичайні працівники комунального підприємства.

У неділю, о 12 годині, працівники Міської шляхово-експлуатаційної дільниці (МШЕД), яку влада доводить до банкрутства і хоче розформувати, збираються біля прохідної свого підприємства. На імпровізоване віче запрошують усіх охочих тернополян.

- Приходьте і підтримайте людей, яких фактично викидають на вулицю і роблять безробітними, – закликають громадські активісти. - Зауважимо, що на території підприємства жодних заходів не буде — спілкування тільки біля воріт…

Нагадаємо, на території підприємства КП ТМШЕД, що на вулиці Тролейбусній, 7а вже кілька діб ночують працівники підприємства. Там – кілька десятків одиниць очисної техніки, що була придбана за кошти бюджету, а отже, належить громаді Тернополя. Люди впевнені, що після банкрутства, все задарма віддадуть у приватні руки, пише 7 днів

Проте у той же час у Тернополі, на Театральному майдані відбудеться Віче Відповідальності. Початок також о 12 год. Про це повідомив депутат Тернопільської обласної ради Леонід Бицюра.

- Всупереч міжнародному праву в Автономній Республіці Крим провели оперетковий псевдореферендум про “незалежність” півострова, а насправді – приєднання його на правах суб’єкта до Російської Федерації, – каже активіст Майдану у Тернополі Володимир Стаюра. – Незважаючи на масові порушення та фальсифікації під час “голосування”, Росія вже визнала “незалежний” Крим і встигла приєднати до себе український півострів.

Росія при цьому грубо порушила Статут ООН, Будапештський Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї 1994 року, міжнародні договори між Україною та Російською Федерацією. А рада Автономної Республіки Крим зневажила Конституцію України, Закон про Автономну Республіку Крим, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, нагадує свободвець.

- Тернопіль не може стояти осторонь цієї ситуації. Усі українські патріоти і ті, хто обіймає будь-які     посади у виконавчій, законодавчі, судовій владі, – всі мають бути єдиним цілим, – стверджує пан Стаюра. – Незважаючи на фактичне оголошення війни, українцям потрібно рішуче боротися, зокрема, і в кожному обласному центрі, маленькому місті, селі та вулиці. Кожен українець, який хоче жити в цивілізованій, правовій, європейській державі, має відчувати відповідальність. А влада і український народ мають діяти в унісон…

#віче #тернополяни #“Ні” російській окупації

Коментарі

Оголошення
live comments feed...