• Головна
  • На кораблях, що вчора героїчно пробували вирватись з блокади російських окупантів, служать уродженці Тернопільщини
17:00, 22 березня 2014 р.

На кораблях, що вчора героїчно пробували вирватись з блокади російських окупантів, служать уродженці Тернопільщини

Сьогодні, 22 березня 2014 року, за телефонним повідомленням одного з попередніх командирів протичовнового корвета «Тернопіль» Андрія Куриленка, у Севастопільській гавані великий розвідувальний корабель «Славутич» стоїть під Українським військово-морським прапором,  морський тральщик "Черкаси" після спроби вирватися з озера Донузлав зайняв оборону й залишається вірний присязі разом з великим десантним кораблем «Костянтин Ольшанський».

До речі, на цих кораблях, що вчора героїчно пробували вирватись з блокади на озері Донузлав, служать уродженці Тернопілля. Прийде час  і Україна буде знати все про своїх кращих синів. Важко слідкувати за усіма подіями, що зараз відбуваються у Криму колишнім військовим та й усім патріотам нашої держави без щему в серці, але вкотре хочу зазначити: наш час кинув нам виклик у вигляді агресії російської держави під керівництвом Кремлівського режиму на наш дім, і нам усім потрібно з гідністю прийняти цей виклик.

Зараз наші ВМС потребують нашої всебічної підримки, як моральної, так і матеріальної, для стримування агресора у всеозброєнні потрібне дооснащення флагмана ВМС ЗС України фрегата «Гетьман Сагайдачний» декотрими радіотехнічними засобами, кожен може допомогти перерахувавши гроші на це. Фрегат нещодавно виконав важливе завдання командування, відвороту від наших берегів російських малих кораблів. І зараз під комануванням почесного громадянина міста Тернополя капітана 1 рангу Романа П'ятницького стоїть на сторожі морських просторів України біля Одеси.

Переказати для оснащення кошти можна на рахунок Приватбанку: 5168 7572 5999 8203. Кошти з рахунку будуть використані виключно для придбання засобів зв’язку (військового призначення) для флагмана ВМС ЗС України фрегата «Гетьмана Сагайдачного». В ЦЬОМУ Є ВЕЛИКА ПОТРЕБА.

Ігор Крочак, військовий історик, один з авторів книги «Протичовновий корвет Тернопіль», член Національної Спілки Журналістів України, Спілки Офіцерів України, голова Тернопільського громадського інформаційно-координаційного пункту підтримки ВМС Збройних Сил України

 

#Кораблі #блокада російських окупантів #уродженці Тернопільщини

Коментарі

Оголошення
live comments feed...