• Головна
  • У тернопільських бюджетників проблеми із зарплатою
20:00, 22 березня 2014 р.

У тернопільських бюджетників проблеми із зарплатою

Бюджетники Тернопільщини залишилися без авансу. Держпрацівники області не отримали заробітку. Але це проблема не тільки тернополян.

Працівникам бюджетних установ області не виплатили авансу. Як повідомили в раді профспілок Тернопільщини, це не перший випадок затримки заробітку в регіоні. Наш край має вже хронічний розмір невиплати зарплат.

АНДРІЙ ПРИСЯЖНИЙ, голова обласної ради профспілок: «Він коливається близько 7-8 млн. грн. Є підприємства, які хронічно затримують цю виплату заробітної плати. В першу чергу, це державне Науково-технічне підприємство «Промінь», друге – «Ремонт засобів зв’язку», м. Бережани, які відносяться до підпорядкування концерну «Укроборонмпром».

Цього разу затримка авансу, як виявилося, пов’язана з проблемами в країні. Відповідно, грошей на зарплати не вистачає не тільки Тернопільщині, а й іншим областям. У бюджеті, який залишила нам попередня державна влада, просто немає потрібної суми. Та тернопільському Казначейству кошти поступово надходять, передає ІНТБ

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації: «Станом на вчора Казначейство отримало приблизно 55 млн. грн., які вже вчора і сьогодні розприділені між районами і почалися виплати».

На зустрічі з головою ради профспілок Олег Сиротюк запевнив, що бюджетникам повернуть заборговане вже зовсім скоро.

АНДРІЙ ПРИСЯЖНИЙ, голова обласної ради профспілок: «В найближчі дні. Будем сподіватися проте, що це так буде зроблено. Ми розуміємо проблеми, які зараз виникли перед теперішньою владою, що вони отримали бюджет, на жаль, розкрадений, розграбований. І вчора навіть, спілкуючись з головою ОДА, ми висловили свою точку зору про те, що ми з розумінням ставимося до тих проблем, ми готові навіть десь почекати і потерпіти, але ми повинні бачити чітку перспективу, що всі дії влади, які зараз будуть здійснені, обов’язково отримають позитивний ефект, як для українського суспільства в цілому, так і для вітчизняної економіки зокрема».

Проблема в затримці зарплат, пригадує Андрій Присяжний, на Тернопільщині була і два роки тому. Причиною цього називає Казначейство. Адже навіть коли платіжні доручення надходять, вони гальмуються через напівпусті державні казначейські рахунки.

#тернопільські бюджетники #зарплата

Коментарі

Оголошення
live comments feed...