• Головна
  • “Скільки тут в окупації сидіти? Пару днів? Так вже 23 дні – пару днів!”, – командир корвету “Тернопіль”
20:40, 22 березня 2014 р.

“Скільки тут в окупації сидіти? Пару днів? Так вже 23 дні – пару днів!”, – командир корвету “Тернопіль”

Народний депутат Олег Ляшко на своїй сторінці у Facebook розмістив лист командира корвета «Тернопіль», який захопили російські окупанти.  

За словами Олега Ляшка, дані повідомлення він отримав вночі на свій телефон від командира українського корвета "Тернопіль", захопленого росіянами:

«На жаль, мені більше з цією владою говорити нема про що. Вибачте, при всій любові до Українського народу, який єдиний нас підтримав у скрутну годину, нас зрадило власне керівництво. І далі роблять все для цього, штовхаючи людей на самогубство. Спасибі за «підтримку».

Донесіть до них, що в останніх частинах і кораблях сидять люди, відважні і в той же час відчайдушні, всі стоять не за Банкову і Повітрофлотській пр-т, за свою честь і совість. 23 дні ніяких наказів тільки тримайтеся, а коли спецназ взяв корабель, ми тепер зрадниками стали. Нехай так, я жодного життя не поклав! І матерям з ганьбою в очі дивитися не доведеться», - розказав капітан 3 рангу Максим Ємельяненко нардепу.

«А тепер мої люди хочуть додому на Україну, служити більше не хочуть, а там за Чонгар, їх відразу приймають структури різні, як мені людей відправити? Скільки їм тут в окупації сидіти? Пару днів? Так вже 23 дні – пару днів! Владу на ВИЛА!!! Остання фраза в переносному значенні… Командир вже не існуючого корвета Тернопіль», – йдеться у повідомленні. 

#Окупація #командир корвету “Тернопіль”

Коментарі

Оголошення
live comments feed...