• Головна
  • На Тернопільщині майже усі райони залишилися без керівників
09:10, 24 березня 2014 р.

На Тернопільщині майже усі райони залишилися без керівників

В. о. Президента України Олександр Турчинов звільнив із займаних посад одразу 15 голів РДА Тернопілля.  Втриматися у “кріслі” голови райдержадміністрації  вдалося лише Володимиру Боднару – очількику Підгаєцької РДА, однак таке рішення є доволі суперечливим.

Як вже повідомлялося раніше, більше місяця пройшло з тих пір, як у Заліщицькому районі посада голови райдержадміністрації є “вакантною”. Згідно із розпорядження президента України № 12/2014-рп від 13 лютого 2014 р., голову Заліщицької районної державної адміністрації Тернопільської області Олега Барчука звільнили з посади. Він, за рішенням «губернатора» Валентина Хоптяна, став його першим заступником…та не надовго. Керує районом зараз заступник РДА Василь Лучик, пишен газета Свобода.

А ось з Підгаєцьким районом ситуація дійсно незрозуміла. Припускають, що, можливо, його хочуть взгалі розформувати, адже серед усіх районів Тернопільщини цей – найбідніший та найзбитковіший. Не виключено, що Підгаєччину в скорім часі приєднають до сусіднього Бережанського району, або “поділять на частини”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #райони #без керівників

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
"Дощ та злива вперіщать з навіженою силою прямо завтра, негода почнеться на тлі шаленої спеки": куди пре потужна гроза?
Оголошення
live comments feed...