• Головна
  • Що відбувається в аптечній мережі Тернопільщини?
18:30, 24 березня 2014 р.

Що відбувається в аптечній мережі Тернопільщини?

Рішення про перейменування Тернопільської обласної міжлікарняної аптеки №128 прийняли депутати обласної ради 15 березня. Перший заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський одразу запевнив присутніх, що рішення технічне і не потребує додаткового розгляду. Але тим, хто уважно прочитав проект документа, зрозуміло: аптека переходить у підпорядкування «Аптекоуправління».

Увагу на це звернув депутат обласної ради, заслужений лікар України Євген Дутка.

– Це не технічне питання. Мова йде про ліквідацію аптеки, - каже депутат.

Адже рішенням передбачено не тільки перейменувати аптеку на комунальне підприємство «Аптекоуправління», а й внести зміни до установчих документів, а також штампів та печаток. До того ж новостворене підприємство є правонаступником усіх майнових та немайнових прав аптеки, яка знаходилась на території обласної лікарні (вул. Клінічна).

Частину депутатів зацікавила ситуація щодо реорганізації аптек. Адже не перший рік народні обранці своїми рішеннями створюють та ліквідовують ці заклади, але що насправді робиться у цій сфері, мало хто знає. Обласна рада мала розробити концепцію реорганізації аптек, але досі документа депутатам не представили. За словами Сергія Тарашевського, він знаходиться на завершальному етапі і проходить узгодження з керівниками комунальних аптек. Натомість напередодні «Номеродин» розповідала, які непорозуміння виникають між владою та директорами закладів через так звану реорганізацію. Аптекарі скаржаться, що обласна рада цілеспрямовано знищує мережу, щоб звільнити приміщення. Відповідно до концепції, всі аптеки мають підпорядковуватись одній структурі, що значно погіршує ведення господарської діяльності. Не раз Сергій Тарашевський заявляв, що більшість аптек є банкрутами і з дня на день припинять своє існування. Однак рейтингові позиції частини закладів є доволі непоганими, адже п’ять з них входять у перелік кращих в Україні.

У результаті депутати попросили Сергія Тарашевського на наступній сесії прозвітувати про ситуацію в аптечній мережі і дати роз’яснення по деяких питаннях.

#Тернопільщина #аптечна мережа

Коментарі

Оголошення
live comments feed...