• Головна
  • Погром тернопільської міліції обійшовся у 6 мільйонів гривень
17:30, 24 березня 2014 р.

Погром тернопільської міліції обійшовся у 6 мільйонів гривень

У міліції підрахували суму збитків, завданих погромом в  ніч з 18 на 19 лютого.

За словами першого заступникам начальника обласного управління міліції Валерія Гіля, збитки тернопільської міліції від погрому склали 6,4 млн. грн.

В дану суму входять збитки, зумовлені знищенням міського управління міліції, транспорту міліції та ДАІ, оргтехніки та викрадених спецзасобів.

Загалм було понищено 25 автомобілів, як наслідок у правоохоронців виникають проблеми із транспортуванням.

«Вдячні, що допомагають вирішувати цю проблему представники Автомайдану. Зараз оптимізовують кількість транспорту в Міністерстві, можливо, частину транспорту нам передадуть», – сподівається Валерій Гіль.

Заступник начальника УМВС-начальник міліції громадської безпеки  Василь Облещук додав, що внаслідок погрому чимало працівників міліції досі залишаються без форми.

У 60% особового складу – проблема з форменним одягом, оскільки він згорів під час погрому. Міністерство на відновлення форменного одягу коштів не виділяє, оскільки вони не були передбачені.

«Сподіваємося на допомогу обласної та міської ради в цьому питанні. І зараз нам ще потрібно працювати над тим, щоб піднімати бойовий дух особового складу», – зазначив Василь Облещук.

#погром

Коментарі

Оголошення
live comments feed...