• Головна
  • «Тернопільобленерго» нахімічило аж на три серйозні штрафи
19:00, 25 березня 2014 р.

«Тернопільобленерго» нахімічило аж на три серйозні штрафи

Тернопільське обласне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ВАТ «Тернопільобленерго» загалом на 85 тис. грн за різноманітні зловживання.

Зокрема підприємство оштрафовано на 50 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як встановило відділення, ВАТ «Тернопільобленерго» включало до технічних умов електропостачання електроустановок споживачів окремі неправомірні вимоги щодо встановлення та заміни обладнання власних електричних мереж при приєднанні нових чи додаткових потужностей.

Ще на 15 тис. грн ВАТ «Тернопільобленерго» оштрафовано за те, що воно змушувало споживачів сплачувати безпідставно нараховані збитки під загрозою припинення постачання електричної енергії.

Окрім цього, Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало КП електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» та ВАТ «Тернопільобленерго» загалом на 40 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів.

Було встановлено, що дані підприємства узгодили тендерні пропозиції під час проведення управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради торгів по закупівлі послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту електроустаткування.

Відповідачів зобов’язано сплатити штрафні санкції.

#"Тернопільобленерго" #Амк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...