• Головна
  • Затримані в Тернополі молодики зі зброєю готувалися до партизанської війни
12:15, 25 березня 2014 р.

Затримані в Тернополі молодики зі зброєю готувалися до партизанської війни

На вишкіл в Івано-Франківськ їхали хлопці, яких затримали на автовокзалі з арсеналом зброї, зокрема з пістолетом ДАІшника, якого застрелили у Києві.

Серед затриманих мешканці Криму та Сумської області, Кіровоградської, Чернівців, Івано-Франківська, розповів перший заступник начальника УМВС Валерій Гіль.

- Ці особи пояснили, що мали проходити вишкіл в Івано-Франківську, військові навчання. Я спілкувався з кожним з них. Вони розказували, що готові до партизанської війни, в разі нападу іншої держави. Вони прибули маршрутками на автовокзал, їхали поділеними на трійки, в трьох з них не було документів взагалі. Тернопіль був збірним пунктом. їх мали забрати з Тернополя і перевезти в іншу область, – розповів Добі Валерій Гіль.

Хлопці розказали, що зброя їм потрібна була для самозахисту.

Нагадаємо, серед вилученого: дві мисливські двохствольні гвинтівки, пістолети «Наган», «Корнет» та майже півтори сотні набоїв до них, також велика кількість набоїв до пістолетів ТТ та ПМ, дев’ять саморобних вибухових пристроїв, три гранати, з яких дві Ф-1 та одна димова, підривач, підсумок для зберігання магазинів до автомата Калашникова та сам магазин до АК, травматичні пістолети марок «Сталкер» та «ПГШ» і набої до них, два розкладних ножі, шість радіостанцій, маска, протигаз.

Як до 17 річного хлопця потрапив пістолет вбитого ДАІшника, наразі не повідомляють. Решту хлопців можуть звільнити від відповідальності, бо ті віддали зброю добровільно.

#в Тернополі затримали зі зброєю

Коментарі

Оголошення
live comments feed...