• Головна
  • Тернополянам, які втратили роботу через Майдан, допоможуть працевлаштуватися
17:30, 25 березня 2014 р.

Тернополянам, які втратили роботу через Майдан, допоможуть працевлаштуватися

Розпочав свою діяльність «Центр зайнятості вільних людей» – громадська ініціатива, покликана допомогти соціальній реабілітації та працевлаштуванню учасників новітньої Української революції.

Про це IA ZIK повідомили організатори.

«В часі нової Української революції, що триває в нашій країні, багато розумних, працьовитих людей через ті чи інші обставини втратили роботу. Завдяки зусиллям активістів була створена громадська ініціатива «Центр зайнятості вільних людей», яка допомагає знайти роботу тим, хто через свою активну життєву позицію наразі залишився без засобів до існування. Завдяки декільком постам у соціальних мережах ми змогли зібрати цілу команду із професійних рекрутерів та волонтерів, які зараз допомагають тим, хто майже чотири місяці допомагав нам будувати нову країну», – йдеться у повідомленні.

Серед тих, хто шукає роботу, є кухарі, ІТ-спеціалісти, охоронці, бухгалтери, будівельники. Але головне, що об’єднує усіх цих людей – вони працьовиті та чесні люди, які хочуть спільною працею будувати нову країну.

У цей час «Центр зайнятості вільних людей» діє в он-лайн режимі – створений сайт ініціативи, а також в режимі живого спілкування. Кожен, хто потребує допомоги у пошуку роботи чи готовий допомогти із працевлаштуванням, може зайти на сайт та знайти відповідну вкладку. Або ж зателефонувати за контактними телефонами. Координатор відповість на усі запитання.

#«Центр зайнятості вільних людей» #робота #Майдан

Коментарі

Оголошення
live comments feed...