• Головна
  • Незабаром арештовані залізні “двірники” продовжать працювати на вулицях Тернополя
09:00, 26 березня 2014 р.

Незабаром арештовані залізні “двірники” продовжать працювати на вулицях Тернополя

Дві спеціальні машини для прибирання вулиць, які уже кілька днів простоюють на вулиці Руській біля кафе «Затишок», незабаром продовжать працювати. Про це повідомив журналістам заступник начальника управління ЖГК, благоустрою та екології Олег Соколовський.

Порохотяги фірми «Хофман», які належать «Тернопіль Комунал Сервіс», не прибирають вулиці міста через те, що за словами активістів, які відстоюють інтереси ТМШЕД, вони не пройшли технічний огляд, а також не мають номерних знаків. Тому з початку конфлікту на КП ТМШЕД цю техніку було заарештовано.

- Біля «Затишку стоять порохотяги фірми «Хофман», – говорить Олег Соколовський. – Взагалі спеціалізована техніка працює без номерів, але виникла конфліктна ситуація і поставили питання про те, щоб дорожні номери їм виготовити. Ми плануємо, що чотири порохотяги у ніч із 25 на 26 березня уже будуть працювати по місту. Останнім часом кількість ручної праці ми суттєво зменшили. Тому що значно вигідніше механізовано прибрати місто – це швидше і якісніше ніж те, що купи сміття на обочинах доріг будуть змітати двірники. А потім ще тиждень їх збиратиме вантажний автомобіль.

Але поки спеціальна техніка простоювала, дороги від вуличного змету прибирали саме ручним методом. Робили це працівники ЖЕКів власними силами. До того, ж Олег Соколовський зазначив, що це була ініціатива самих житлово-експлуатаційних контор, пише ЗЗ.

- Поки машини були арештовані ЖЕКи почали нагортати купи по дорогах, а ЖЕКи дороги не прибирають, – зазначив він. – Оскільки стався конфлікт і була арештована техніка, прибирати ефективно місто було важко. Тому ЖЕКи зібралися і висловилися, що готові допомогти місту. Своїми силами розподілили між собою вулиці і прибрали їх. Весь вуличний змет дозбирали, а тепер цю справу продовжить техніка. Можливо, це і є прояв патріотизму, бо люди, які звикли, що в місті має бути чисто, не чекали команди зверху, а самі вирішили прибрати вулиці.

#КП ТМШЕД #Тернопіль #ЖЕК #прибирання вулиць

Коментарі

Оголошення
live comments feed...