• Головна
  • Якою буде доля тернополян, котрі в разі розформування «Міськшляхрембуду» залишаться безробітними?
09:15, 26 березня 2014 р.

Якою буде доля тернополян, котрі в разі розформування «Міськшляхрембуду» залишаться безробітними?

Проміжні результати роботи спеціально створеної комісії щодо діяльності комунального підприємства «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» оприлюднив Олег Соколовський - заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, голова комісії.

«На даний час відбулося два засідання комісії з цього питання і ми не припиняємо свою роботу, - каже Олег Соколовський. - Адже є багато запитів від депутатів, від організацій і ми готуємо відповіді»

За словами голови комісії, у Тернополі роботи по прибиранню/утриманню міста завжди виконувало комунальне підприємство «Міська шляхо-експлуатаційна дільниця». У останні роки коштів, які виділяються на прибирання міста, зменшилося, а вимоги до утримання зросли.

«КП МШЕД, починаючи з 2011 року, працює у збитках, має дуже великі витрати, - розповідає Олег Соколовський. – Також важливим фактором є тендерні закупівлі. А у них основа – виграє той, хто ставить найнижчу ціну за прибирання 1 кв.м. Починаючи з 2013 року, КП МШЕД не змогло виграти тендер, бо інше підприємство «ТернопільКомуналСервіс» поставило меншу ціну, а МШЕД було взято у субпідряд».

Наразі комісія продовжує розглядати декілька варіантів роботи цього підприємства.

«Сьогодні в ринкових умовах комунальне підприємство не може вижити і надати якісні послуги за кошти, які виділяються міською радою, - додає Олег Соколовський. - Водночас, ми розуміємо, що комунальне підприємство працює у місті давно, тому має місце питання поступового розформування цього підприємства та працевлаштування людей. На даний час понад 100 чоловік уже працює у «ТернопільКомуналСервіс», 7 у «Міськшляхрембуд» і близько 60 людей розглядають запропоновані їм вакансії».

#КП МШЕД #тендер #результати роботи комісії

Коментарі

Оголошення
live comments feed...