• Головна
  • У Тернополі театральний майдан огородять півсферами
11:30, 26 березня 2014 р.

У Тернополі театральний майдан огородять півсферами

195 обмежувачів руху транспорту у вигляді напівсфер планують встановити у Тернополі.

Виконати ці роботи запланували до першого червня, повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства міськради Андрій Дроздовський.

- Ці обмежувачі будуть естетичні, їх виливають з бетону, - каже він. – Вони замінять плити, які перекривають в'їзд транспорту на пішохідну зону, і зроблять місто красивішим.

Ці обмежувачі запланували встановити на восьми ділянках центральної частини міста, повідомляє "20 хвилин". А саме: районі Майдану Волі - на підходах до пам’ятника Данилу Галицькому і на вході вул. Сагайдачного, в районі Театрального майдану - на підходах із сторони вул.Грушевського, Чорновола і бульвару Шевченка та на бульварі Шевченка.

В даний час вже виготовили проектно- кошторисну документацію і замовили виготовлення першої партії напівсферичних обмежувачів руху, додає пан Дроздовський. Загальна вартість робіт зі встановлення обмежувачів становить 110 тис.грн.

Нагадаємо, нещодавно 0352.ua повідомляв про проблему паркування авто прямо на Театральному майдані, куди в’їзд заборонений. У ДАІ кажуть, що таких порушників штрафують, але вони продовжують ігнорувати правила. Нагадаємо, штраф за порушення правил зупинки-стоянки 255-340 грн.

#парковки #майдан

Коментарі

Оголошення
live comments feed...