• Головна
  • Тернополяни не поспішають бронювати квитки до Криму на літо
19:00, 26 березня 2014 р.

Тернополяни не поспішають бронювати квитки до Криму на літо

Залізничне сполучення Західних областей України з Кримом є, кажуть залізничники. Потяги зі Львова через Тернопіль до Сімферополя ходять без затримок, а в продажі є квитки. Немає у пасажирів проблем з паспортами. Поки що на територію Криму пропускають з українськими документами. Як буде далі, коли розпочнеться курортний сезон, наразі невідомо.

 Щодня зі Львова до Сімферополя через Тернопіль курсує 86-й потяг. Без суттєвих запізнень, у звичному режимі, квитків наразі вистачає усім, повідомляє тв4.

- От ви розумієте, Львів-Сімферополь, то підходить наша чергова? і я ж у начальника потяга питав що там/ Dін каже, ви знаєте, все спокійно, ніяких непорозумінь з тою таможнею не виникає. Але в подальшому як воно буде - не знаємо, бо я чув, що вони таможню якусь хочуть вводити для пасажирів, але поки що невідомо, - розповідає начальник станції "Тернопіль" Михайло Жуков.З початком курортного сезону через Тернопіль традиційно додавали ще один потяг - 296-й - Чернівці - Івано-Франківськ-Сімферополь. Чи курсуватиме він і цього року - на залізниці поки що не знають. Усі інші потяги їздять за звичним графіком.

- На селекторних нарадах Укрзалізниці було наголошено про те, що ні один потяг не відміняється сполученням центр Київ- Сімферополь, Хмельницький - Сімферополь, Львів-Сімферополь, який прямує через Тернопіль, не відміняється і немає такої інформації, що відміна буде, - каже Михайло Жуков.

У попередні роки, пригадує Михайло Жуков, у цю пору пасажири вже починали бронювати квитки до Криму на літо. Сьогодні ж такого ажіотажу немає, більше пасажирів приїжджають з Сімферополя на Захід.

#Тернопіль #Крим #відпустка #залізниця

Коментарі

Оголошення
live comments feed...