• Головна
  • До Турчинова та Яценюка направили пропозиції тернопільських автомобілістів, які вже кілька днів блокують митницю
15:20, 26 березня 2014 р.

До Турчинова та Яценюка направили пропозиції тернопільських автомобілістів, які вже кілька днів блокують митницю

Міський голова Тернополя Сергій Надал зустрівся з ініціативною групою автомобілістів, які декілька днів поспіль блокують роботу тернопільської митниці.

Активісти занепокоєні скороченням поступлення коштів в Державний бюджет від митного оформлення автомобілів протягом останніх восьми місяців і як наслідок зменшення надходжень до бюджету міста від збору за першу реєстрацію транспортного засобу. Також автомобілісти вимагають відмінити сплату екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та акцизний податок за переобладнаний транспортний засіб.

За результатами зустрічі, міський голова Тернополя Сергій Надал направив звернення до голови Верховної Ради України Олександра Турчинова та Прем’єр-міністру України Арсенія Яценюка з проханням розглянути в найкоротші терміни пропозиції автомобілістів.

 “Враховуючи спільне звернення до Тернопільської міської ради групи автопідприємців, автомобілістів міста та членів громадської організації «Автомайдан Тернопіль», які занепокоєні скороченням поступлення коштів в Державний бюджет від митного оформлення автомобілів протягом останніх восьми місяців і як наслідок зменшення надходжень до бюджету міста від збору за першу реєстрацію транспортного засобу направляємо Вам наступні пропозиції:

1. Відмінити сплату екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів;

2. Відмінити проведення обов’язкової сертифікації транспортних засобів за товарними позиціями 8701-8707, 8711, 8716 згідно з УКТ ЗЕД, які підлягають державній реєстрації ввезених на митну територію України для вільного обігу;

3. Відмінити акцизний податок за переобладнаний транспортний засіб.

Враховуючи блокування громадськими активістами роботи митниць восьми областей заходу та центру України просимо розглянути дане звернення першочергово”, – зазначено у зверненні. 

#Мер Тернополя #автомобілісти #блокують митницю

Коментарі

Оголошення
live comments feed...