Парафія... он-лайн

Окрiм вiрян, якi приходять на богослужiння до церкви, вiн допомагає людям з усього свiту.

-- Люди просять допомоги у вирiшеннi життєвих проблем, -- розповiдає "Експресу" священик. -- Питають про рiзне -- закоханiсть i розлучення, хвороби i вiдчаї. Щодня надходить близько десятка запитань. Я всiм встигаю вiдповiсти. Намагаюся насамперед заспокоїти людину, щоб вона себе не губила.

-- Як у вас виникла iдея зареєструватись у соцiальнiй мережi?

-- Помандрувавши iнтернетом, я побачив, що людям не вистачає пiдтримки. Захотiв допомогти їм духовно. Це те ж саме мiсiонерство. Тiльки-от колись мiсiонери ходили пiшки i проповiдували, а нинi це можна робити у своїй кiмнатi. Мою iнiцiативу пiдтримало i вище духiвництво. Вважають, це дуже корисна справа.

-- А хто зареєстрував вас на сайтi "ВКонтактi"?

-- У мене чотири сини. Вони й створили менi сторiнку. Я тут розмiстив цитати Святих Отцiв. Цi слова викликали великий ажiотаж серед вiдвiдувачiв. Люди читають i активно коментують. Дуже часто пишуть подяки за те, що допомiг вирiшити якусь проблему.

А на день народження я кожному зi своєї iнтернет-пастви вiдправляю вiтання. Таке буває майже щодня, адже у мене вже близько шести тисяч парафiян у мережi. I щодня з десяток людей намагається зi мною потоваришувати.

-- I ви усiх додаєте до списку друзiв?

-- Беру до уваги вiру людини. На цьому сайтi в iнформацiї про себе людина може вказувати, якi у неї релiгiйнi переконання. Мусульман i буддистiв я не додаю, бо з ними нема про що вести мову...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі