Серед безробітних тернополян переважає молодь

Чисельність незайнятих робітників менша за чисельність службовців і становить на даний час – 37,3%. Безробітних, які не мають професії або займали робочі місця, що не потребують кваліфікації, – 6,4%. Жінок від загальної чисельності безробітних – 55,5%.

З початку року 287 безробітних проходило професійне навчання та підвищення кваліфікації. Набір на професійне навчання проводився за 38 професіями. Найбільшою популярністю користувались професії (спеціальності): продавець продовольчих і непродовольчих товарів, бухгалтер, менеджер зі збуту, муляр, перукар, електрогазозварник, водій, кухар, адміністратор, електромеханік з ліфтів, касир торговельного залу, інженер, фармацевт, юрисконсульт, психолог.

У результаті вжитих заходів, за січень-березень 2011 року за сприянням міськрайонного центру зайнятості працевлаштовано 948 незайнятих громадян, із 40 підприємствами укладено 42 договори на працевлаштування безробітних з наданням дотацій  роботодавцям.

У січні-березні 2011 року в міськрайонному центрі зайнятості в пошуках роботи перебувало на обліку 123 особи з обмеженими фізичними можливостями, яким було надано 108 профінформаційних та 129 профорієнтаційних послуг. В результаті проведеної роботи 18 осіб працевлаштовано.

Відповідно до «Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою – суб’єктом підприємницької діяльності» від початку року зареєстровано 1121 договір. За даними статистичної звітності поданої роботодавцями, за січень – березень 2011 року створено 1378 нових робочих місць.

ZAXID.NET
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі