• Головна
  • Що повинні робити потерпілі майданівці Тернопільщини і сім’ї загиблих, щоб отримати державну допомогу?
10:30, 27 березня 2014 р.

Що повинні робити потерпілі майданівці Тернопільщини і сім’ї загиблих, щоб отримати державну допомогу?

Жителі Тернопільщини, які потерпіли під час революційних подій, щоб отримати державну допомогу, повинні звернутися в обласну раду до 30 квітня.

Потерпілих на Майдані та сім’ї загиблих майданівців держава не покидатиме і надаватиме потрібну їм допомогу. Про це заявив голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець.  

“Допомога буде багаторівнева. Однозначно, що з державного бюджету будемо допомагати як грошима, так і лікуванням та оздоровленням. Що стосується Тернопільської обласної ради, ми до 30 квітня складаємо реєстр, дали оголошення, щоб усі люди, які постраждали на Майдані звернулися в обласну раду. Ми створимо комісію з усіх фракцій і виділимо достатньо допомогу по потребах постраждалих людей і в межах наших можливостей, щоб надати адресну допомогу по області”.

За словами Василя Хомінця, вже близько десятка людей  звернулися в обласну раду і зареєстрували свої заяви.

“Близько десятка людей вже звернулися. Будемо робити усе можливе, щоб ці люди не залишилися поза нашою опікою і допомогою. В законі, за який вже проголосувала ВР щодо допомоги потерпілим на Майдані,  передбачені різні суми. Для сімей тих людей, які загинули - інші, для людей, які постраждали фізично чи психологічно - інші суми. В Тернопільській області буде знайдений механізм. Депутати обласної ради вже виділили понад 200 тисяч гривень. Це та сума, яка буде надана цим людям. Але для цього буде створена комісія”.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#майданівці #Тернопільщина #сім’ї загиблих #державна допомога

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...