• Головна
  • 20% чиновників Тернопільської ОДА планують звільнити з роботи
16:00, 27 березня 2014 р.

20% чиновників Тернопільської ОДА планують звільнити з роботи

Кабінет міністрів України у рамках скорочення асигнувань на державний апарат має намір скоротити близько 24 тис. (10%) співробітників органів виконавчої влади, заявив, виступаючи в парламенті, прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк.


«Ми з 249 тис. скорочуємо близько 24 тис. чиновників. Це перший етап, який дозволить скоротити витрати на органи влади», - сказав глава уряду.


При цьому він відзначив, що проведення конституційної реформи і можлива ліквідація обласних облдержадміністрацій приведе до подальшого скорочення чиновників, загалом - на 20%.

«Нам треба невідкладно провести конституційну реформу і передати людям те, що їм належить. А це влада на місця і повноваження - на місця», - сказав прем`єр.


Крім того, він сказав, що уряд вже урізав витрати на Адміністрацію президента, Верховну Раду, власне Кабмін і органи держвлади.

«Ми продаємо 50% всього автопарку органів держвлади, ми оголошуємо про приватизацію усіх об`єктів держвласності, які перебувають у віданні так званого Держуправління справами, – дачі, заводи та іншу нерухомість, яка має бути продана, і ми не повинні фінансувати її з кишень платників податків», - підкреслив Яценюк.


Він також повідомив, що з цього року завершується раз і назавжди фінансування дач у Конча-Заспі і Пущі-Водиці під Києвом.

«Той, хто там живе, - за свій рахунок утримуватиме охорону, платите комунальні послуги і за власні кошти може викупити земельні ділянки під цими об`єктами», - закликав прем`єр-міністр.


Одночасно він уточнив, що зараз опрацьовується схема приведення нарахування пенсій колишнім працівникам судів і прокуратури до загальнодержавної системи нарахування пенсій.

#ОДА #звізльнення

Коментарі

Оголошення
live comments feed...