• Головна
  • Тернопіль може залишитися без наступної партії чеських тролейбусів
15:30, 27 березня 2014 р.

Тернопіль може залишитися без наступної партії чеських тролейбусів

Якщо не погасити попередні борги, Тернопіль не зможе придбати наступну партію чеських тролейбусів.

На останній сесії Тернопільської міської ради було прийнято рішення про надання фінансової підтримки КП «Тернопільелектротран» у розмірі 100 тисяч гривень.

Як повідомив директор КП «Тернопільелетротранс» Андрій Мастюх, ці кошти мають піти на покриття кредиторської заборгованості за уже придбані минулого року тролейбуси.

– У зв’язку з тим, що минулого року місцеве казначейство так і не отримало від центральної влади право на проведення оплати міських грошей за придбання чеських тролейбусів, на сьогодні несемо збитки курсової різниці. На рівному місці ми втратили близько 10 тисяч доларів у гривневому еквіваленті. Довелося в міському бюджеті вишукувати ці кошти. Питання в тому, чи отримає нині казначейство дозвіл на проведення цієї оплати, – зазначив Андрій Павлович.

Зауважимо, якщо не погасити попередні борги, Тернопіль не зможе придбати наступну партію чеських тролейбусів, на які в бюджеті вже передбачені кошти.

– До того часу, поки ми не погасимо заборгованість за тролейбуси придбані в 2013 році, про інші, на які теж вже виділені кошти в сумі 1,37 млн. грн., з потенційними постачальниками не можемо говорити, адже в нас є більше 4 місяців заборгованість. Такий факт може негативно відбитися як на проведенні наступного тендеру, так і на формуванні ціни продавця. Останній у вартість тролейбуса одразу «забиватиме» свої ризики, адже має приклад, коли КП «Тернопільелектротранс», не по власній вині, з великим запізненням проводить проплату, – зауважив Андрій Мастюх.

#Тернопіль #чеські тролейбуси

Коментарі

Оголошення
live comments feed...