• Головна
  • Прибиральники Тернополя змушені сплатити 100 тис. грн штрафу
12:00, 28 березня 2014 р.

Прибиральники Тернополя змушені сплатити 100 тис. грн штрафу

Вищий господарський суд України підтвердив правову позицію Тернопільського обласного територіального відділення АМКУ, який наклав штраф на ТОВ «Тернопіль Комунал Сервіс» та КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» за узгодження дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Торги проводило управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради у січні 2013 року на закупівлю послуг санітарного прибирання.

Тоді Тернопільське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило порушення і  30 травня 2013 року оштрафувало ТОВ «Тернопіль Комунал Сервіс» та КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» загалом на 100 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії.

 Як з’ясувало Відділення, суб'єкти господарювання узгодили тендерні пропозиції під час проведення Управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради торгів по закупівлі послуг санітарного оброблення та аналогічних послуг (утримання шляхово-мостового господарства міста). Відповідачів було зобов’язано сплатити штрафні санкції до державного бюджету.

Львівським апеляційним господарським судом 05.12.2013 року скасовано вказане рішення відділення.

Однак постановою Вищого господарського суду України від 25.02.2014 року у справі №921/798/13-г/11 касаційна скарга відділення задоволена, зазначена постанова апеляційної інстанції скасована, чим підтверджено правомірність рішення відділення.

В постанові Вищого господарського суду України зокрема зазначено: «Апеляційний господарський суд скасовуючи рішення суду першої інстанції, не спростував доводів АМК стосовно причин не лише схожості оформлення частини документів конкурсних пропозицій, які кожне з цих товариств було зобов’язано готувати окремо та без обміну інформацією між ними, а й безпідставного заниження окремих видів витрат з метою здобуття перемоги та господарських відносин, що склались між ТОВ «Тернопіль комунал сервіс» та КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» в 2012 році із закупівлі послуг з прибирання вулиць м. Тернополя».

#штраф #АМК #прибирання

Коментарі

Оголошення
live comments feed...