17 тернополян служитимуть у президентському полку

За його словами, солдати президентського полку будуть охороняти перших осіб держави і урочисто зустрічати іноземні делегації. До призовників, які хочуть служити у цій військовій частині, особливі вимоги: вони повинні бути ростом не нижче 180 см, мати словянський тип обличчя, у них не повинно бути помітних шрамів і татуювань, а їхні родичі до третього коліна не повинні мати судимостей.
– При вивченні цих призовників враховувалися моральні й психологічні особливості юнаків, стан їхнього здоров`я й фізичної підготовки. Крім того, з особливою увагою вивчалися документи, що надійшли з місць навчання й роботи майбутніх захисників Вітчизни», – зазначив полковник Олег Довгалюк.
Варто зазначити, що сьогодні 19 квітня, в рамах весняної призовної кампанії із обласногозбірного пункту Тернопільського обласного військового комісаріату урочисто захищати Вітчизну відправилося 94 юнаки краю. 17 із них служитимуть в окремому Новоросійсько-Київському полку Президента України, 22 – в аеромобільному полку у Львові, 21 – у Тернопільській окремій артилерійській бригаді, а 34 – у військових частинах Повітряних Сил у Первомайську Миколаївської області та Феодосії, що у Криму.
Проводжати тернополян до війська, окрім родичів, близьких та друзів, прибув голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян. Він вручив кожному призовнику «солдатські набори» (засоби гігієни, блокноти і ручки) та побажав успішної служби.
– Для кожного з вас зараз настав вирішальний період життя. Бажаю щоб цей час змужніння і випробувань ви пройшли на відмінно та сформувалися як справжні захисники нашої держави й одночасно зорієнтувалися яким шляхом підете в майбутнє, – наголосив Валентин Хоптян.
Також губернатор області подякував батькам за те, що вони виховали здорових та змужнілих дітей для Української держави.

17 тернополян служитимуть у президентському полку, фото-1
17 тернополян служитимуть у президентському полку, фото-2
17 тернополян служитимуть у президентському полку, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі