• Головна
  • П’ятеро активістів Майдану досі проходять лікування та реабілітацію в Тернополі
11:00, 29 березня 2014 р.

П’ятеро активістів Майдану досі проходять лікування та реабілітацію в Тернополі

Нагадаємо, що Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського та Університетська лікарня взяли на себе зобов’язання потурбуватися про потерпілих під час подій на Майдані.

Усю необхідну лікарську допомогу та забезпечення медикаментами було надано всім, хто звернувся. Сьогодні п’ятеро осіб перебувають на реабілітації в санаторії-профілакторії навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» ТДМУ.

«Наше завдання забезпечити спокій цим людям, адже вони все-таки пережили стрес, який ще буде даватися взнаки упродовж певного часу. Тут кожен отримав можливість поспілкуватися з природою, відпочити, пройти необхідні фізпроцедури, які призначили лікарі. Хочу сказати, що фахівці Університетської лікарні досі консультують потерпілих. Зі свого боку ми виконуємо усі рекомендації лікарів щодо реабілітації», - розповів головний лікар санаторію-профілакторію Віктор Соковальвак.

Він відповідає за медичне забезпечення реабілітації, а ось про всі необхідні умови для проживання і харчування турбується директор навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» Михайло Скибньовський.

Один із п’яти постраждалих Василь Зарубінський фактично завершує своє лікування. «Дуже вдячний за те, що отримав можливість пролікуватися. Завдяки лікарям і реабілітації відновив здатність вільно дихати, оскільки на Майдані захворів на пневмонію, через яку я не міг спати вночі. Пройшов повний курс лікування та реабілітації. Не хочу більше зловживати гостинністю. Проте доведеться звертатися до лікарів, адже після подій на Майдані у мене виникли проблеми із рівнем цукру в крові. Він постійно піднімається. Це внаслідок пережитого стресу. Артеріальний тиск завдяки лікарям вдалося нормалізувати. Проте ні разу не пошкодував, що відстоював свою Україну у Києві. Мені 58 років, але я готовий до оборони і сьогодні. Сподіваюся, що я буду пов’язаний із медичним університетом в найближчі роки, адже мені запропонували тут місце роботи», - зазначив Василь Зарубінський.

Ще один майданівець Ігор Питак також вдячний лікарям за надану допомогу. «Приємно, що медичний університет відгукнувся у наданні допомоги. Справді, тут хороші лікарі і умови. Взагалі, українці – дивовижний народ. Після всього я ще більше почав пишатися, що належу до цієї нації. Вдячний всім за допомогу», - додав Ігор Володимирович.

#Тернопіль #Майдан #реабілітація

Коментарі

Оголошення
live comments feed...