• Головна
  • Тернополяни перейшли на літній час
10:10, 30 березня 2014 р.

Тернополяни перейшли на літній час

Переведення годинників в Україні на літній час 2014 традиційно відбулося в останню неділю березня.

Спати на годину менше – так сприймають перехід на літній час чимало людей. І якщо дехто не відчуває особливих змін, то для інших  – це неабияке випробування.

Медики кажуть – у людей можуть виникати головний біль, підвищена втомлюваність, роздратованість, сонливість, і навіть загостритися хронічні хвороби. Особливо, якщо організм виснажений після зими, передає ІНТБ

 «Наш організм має так званий біологічний ритм. І переведення часу впливає саме на цей біологічний ритм. Це є так званий такий стрес для організму виникає. І саме оцей стрес впливає на організм в цілому, викликає різні відхилення тимчасові. Він впливає як на нервову систему, так і впливає на ендокринну систему. Ну а звідси і наслідки»,– розповіла заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Тернополя Надія Боднар.

Однак все – не так  критично, як може здатися. Надія Боднар запевняє: допомогти собі – дуже легко. Потрібно просто лягати спати на годину раніше. Щоб адаптуватись може знадобитися від тижня до трьох.

Думки ж тернополян стосовно переходу на літній час – розділилися.

Як в Росії, натомість, буде у Криму. Рішення про перехід 30 березня на московський час, ухвалила Верховна Рада півострова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #літній час

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
"Дощ та злива вперіщать з навіженою силою прямо завтра, негода почнеться на тлі шаленої спеки": куди пре потужна гроза?
Оголошення
live comments feed...