• Головна
  • Замість дитсадка храм і багатоповерхівка? Тернополяни обурені звісткою про будову на території коледжу
18:30, 30 березня 2014 р.

Замість дитсадка храм і багатоповерхівка? Тернополяни обурені звісткою про будову на території коледжу

На цій території, згідно з оголошенням, мали б побудувати 9-типоверхівку. В мерії кажуть – це провокація

Тернополяни обурені звісткою щодо будівництва багатоповерхівки на території Галицького коледжу. Дирекція закладу категорично заперечує плани щодо будови. А в міськраді вважають, що оголошення про зведення будинку це провокація та звертатимуться до міліції, аби ті встановили, хто таку інформацію розповсюджує.

Звістка про початок будівництва трипід’їзної 9-типоверхівки на території Галицького коледжу, що на вул. Лепкого, 12, стривожила мешканців навколишніх будинків. Люди почали гуртуватись, аби не дозволити будівництво, пише 20 хвилин

Нагадаємо, на території колишнього дитсадка, де зараз розташований Галицький коледж, минулої осені встановили та освятили хрест. В майбутньому там планували збудувати дерев’яну капличку. Люди із сусідніх будинків обурювались та писали у різні інстанції, аби не допустити будівництва. Бо тоді на відновлення у тих стінах дитсадка сподіватись марно. Принаймні столичні чиновники тоді відповіли про доцільність відновлення дитсадка. Область також була «за» і кивала у бік міськради, мовляв, це їхня компетенція. А місто мовчало…

Храм і будинок?

Тепер з’явилась інформація, що поруч з церквою будуватимуть 9-типоверхівку.

Все через оголошення, фотокопія якого з’явилась нещодавно у «Фейсбуці». Тернополяни стверджують, що таке ж бачили у своїх під’їздах.   

На території дошкільного навчального закладу, що за адресою Лепкого, 12, встановлено та освячено хрест, – йдеться в оголошенні. - Весною 2014 р. розпочнеться будівництво Храму з комплексом споруд релігійно-побутового призначення та 3-під» їздним 9-типоверховим будинком.

Вказано у повідомленні також, що будівництво на території дитсадка погоджено із керівником Галицького інституту депутатом міськради міськради від ВО «Свобода» Марією Баб’юк. І далі звертаються до мешканців, аби вивезли до квітня 2014 р, а саме тоді ніби то планують розпочати будівництво, всі великогабаритні речі. Адже проїзд до їхніх будинків буде утруднено.

Структури не існує

Оголошення було підписано кількома структурами міськради та Радою сприяння житловому будівництву. Представництва останньої структури ми у Тернополі не знайшли.

Та й здоровий глузд підказував, що навряд чи на невеличкій території біля будови коледжу можливо, окрім каплички, «втиснути» будинок на 3 під’їзди. Тому ми звернулись до автора, який виклав копію оголошення у «Фейсбуці», з проханням повідомити, звідки він таке узяв. Наразі відповіді не отримали.

У міськраді були щонайменше здивовані інформацією щодо початку будівництва. І назвали все провокацією.

Це виключно чиясь провокація! – заявила начальник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ міськради Катерина Калуш. - Структури, якою підписано повідомлення, не існує. Ніякого будівництва житлового будинку там не буде.

Міськрада планує звернутись до правоохоронців з вимогою встановити осіб, які розповсюджували дані повідомлення.

Це ніщо інше, як прямий наклеп на міськраду, - каже пані Калуш. - Звертаємось до тернополян з проханням вірити тільки офіційній інформації!

Поцікавились ми і в пані Баб’юк, що ж таки на території будуватимуть. Адже ще восени вона запевняла журналістів, що там буде лише капличка, а навіть не парафія. Про будинок і мови не було.

Про існування оголошення щодо початку будівництва директор коледжу, запевняє, дізналась від журналістів. Мешканці, як до свого депутата, до неї не звертались. І припускає, що розповсюдити таке вигідно тим, хто «воював» минулоріч проти будівництва каплички.

Коментар

Марія БАБ’ЮК, 57 р., директор Галицького коледжу, депутат міськради:

На земельній ділянці корпусу №3 Галицького колледжу, що на вул. Лепкого,12, справді було встановлено та освячено Хрест, що засвідчує лише про спорудження студентської каплички і нічого більше. На даний час шукають інвестора, який зможе за власні кошти її побудувати. Під час будівництва каплички проїзд транспорту із будівельними матеріалами буде здійснюватись лише на території  земельної  ділянки коледжу і не створюватиме ніяких незручностей для мешканців будинків на вул. Лепкого 6, 6а, 8, 10.

Замість дитсадка храм і багатоповерхівка? Тернополяни обурені звісткою про будову на території коледжу, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни #будівництво #територія коледжу

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...