• Головна
  • У Тернополі ДАІшники разом з працівниками «Грифону» затримали невідомого втікача на «Мерседесі» (відео) ОНОВЛЕНО
20:25, 30 березня 2014 р.

У Тернополі ДАІшники разом з працівниками «Грифону» затримали невідомого втікача на «Мерседесі» (відео) ОНОВЛЕНО

29 березня п.р. біля 21 години на проспекті Злуки Тернополя в поле зору працівників окремого взводу ДПС ДАІ м. Тернополя, які несли там службу по забезпеченню безпеки дорожнього руху, потрапив автомобіль «Мерседес», білого кольору.

Водій при зміні напрямку руху не ввімкнув покажчику повороту, це і стало підставою для зупинки даного автомобіля працівниками ДАІ.

Водій, зупинившись на вимогу працівника ДАІ, повів себе досить не адекватно, він відмовився пред’явити інспектору посвідчення водія і документи на транспортний засіб та спробував втекти. Переслідування було не довгим, через 10 хвилин автомобіль було заблоковано на дорозі поблизу села Довжанка Тернопільського району. 

Про факт переслідування автомобіля «Мерседес», водій якого намагається втекти від правоохоронців, було повідомлено активістів авто майдану, які поспішили на допомогу. Під час затримання водій чинив непокору, документів на транспортний засіб та посвідчення водія не надав, як з’ясувалося пізніше автомобіль значиться у розшуку за заборгованість по лінії державної виконавчої служби.

У працівників ДАІ виникла підозра, що водій може перебувати стані наркотичного чи іншого сп’яніння, тож для проведення медичного обстеження його було доставлено в Тернопільський обласний наркодиспанцер, однак водій відмовився від проведення даного медичного обстеження, але це не врятувало його від адміністративної відповідальності.

За непокору працівникам ДАІ, керування транспортом без посвідчення водія та відмову від проведення медичного обстеження для визначення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, на водія були складенні відповідні адміністративні матеріали, тож за скоєне доведеться відповідати по закону.

#Тернопіль #«Грифон» #втікач на «Мерседесі»

Коментарі

Оголошення
live comments feed...