• Головна
  • «Правий сектор» ініціює створення Трибуналу «Небесної сотні» (відео)
11:00, 31 березня 2014 р.

«Правий сектор» ініціює створення Трибуналу «Небесної сотні» (відео)

"Правий сектор" ініціює створення Трибуналу "Небесної сотні". Про у своєму відеозверненні зазначив лідер політсили Дмитро Ярош.

"Минув місяць відтоді, як український народ, ведучи нелегку боротьбу, скинув кривавий режим Януковича, заплативши за цю перемогу сотнею людських життів. За цей місяць ті, хто мав би це робити, та відповідні структури, не зробили нічого, щоб притягнути до відповідальності та покарати тих, хто віддавав злочинний наказ стріляти у свій народ, і тих, хто цей наказ виконував. Дехто з них, скориставшись моментом, втік з України, дехто зачаївся, а дехто і далі продовжує працювати в органах влади. Чим далі, тим сильнішим стає враження, що влада забула про “Небесну сотню”, вибачила її загибель, передає УНН.

“Правий сектор” заявляє: ніхто не забутий і ніщо не забуто. Саме тому лідер партії “Правий сектор”, кандидат у Президенти України Дмитро Ярош виступає з ініціативою створення Трибуналу “Небесної сотні”.

Якщо посадові особи нездатні знайти винних у вбивствах на Майдані — усіх тих, у кого на руках кров загиблих героїв Революції, це зробимо ми. Ким би не були злочинці, де б вони не переховувалися — ми знайдемо їх. Для цього ми використаємо всі свої зусилля, зв’язки та джерела інформації.

Ніхто не уникне відповідальності. Злочинці постануть перед Трибуналом “Небесної сотні”, - зазначив Д.Ярош.

#«Правий сектор» #трибунал «Небесної сотні»

Коментарі

Оголошення
live comments feed...