• Головна
  • Близько десяти хлопців намагались влаштувати в «Облавтодорі» погром (відео)
15:30, 31 березня 2014 р.

Близько десяти хлопців намагались влаштувати в «Облавтодорі» погром (відео)

Близько десяти хлопців пробували вдертися у приміщення «Облавтодору», де саме відбувалися збори колективу.

Пробували залізти через вікна, билися з робітниками підприємства та «кропили» людей з газових балончиків. В цей час відбувалися збори колективу. Як запевняють люди, на підприємстві не платять зарплати ще від нового року. Тепер у них вирішили поміняти начальника, але нове призначення людям не сподобалося, тож вони зібралися аби висунути свого кандидата на посаду начальника.

Збори колективу відбувалися на п’ятому поверсі. При вході стояли кілька чоловіків, робітників підприємства.

- До центрального входу підійшов  з десяток якихось підозрілих хлопців, - каже учасник подій Ігор (прізвища чоловік просить не вказувати) – Ми не знали хто це такі, тому спиталися чого їм треба і куди вони йдуть. Вони грубо відповіли що це не наша справа, і що їм треба туди. Ми не впустили їх. І тоді почалося. Спочатку вони взялися прориватися силою. Потім полізли через вікна, через чорний хід та через балкон. Всередині одному з наших забризкали обличчя балоном.

Люди все ж не впустили агресивних хлопців всередину. Більше того, одного затримали.

- Ми відразу викликали міліцію, - розповідає 20хвилин Ігор. – Але поки вони прибули, ці хлопці повернулися і почали погрожувати, якщо не віддамо їхнього друга, то вони все тут рознесуть. Але ми, звичайно їх не послухали, в нас чоловіків вистачить щоб захиститися.

Врешті приїхала міліція і затриманого хлопця передали їм.

Як пояснив співробітник відділу громадської безпеки міліції, який перебував на місці події, хлопця затримали та встановлять його особу. Також правоохоронці опитають учасників подій та складуть відповідний протокол.

Робітники «Облавтодору» підозрюють, що заслати хлопців міг колишній начальник підприємства аби вони спровокували бійку під час зборів.

#Облавтодор #погром #збори

Коментарі

Оголошення
live comments feed...