• Головна
  • На центральному ринку в Тернополі побили жінку
12:35, 20 квітня 2011 р.

На центральному ринку в Тернополі побили жінку

Декілька перехожих, стурбованих такою поведінкою людини, намагалися з’ясувати, чи не потрібна їй медична допомога.  Жінку вдалося посадити, сперши спиною на огорожу. Вона була зовсім молода, худенька, охайно вбрана, але від лежання на асфальті одяг забруднився. На обличчі  акуратний макіяж, проте під оком простапав свіжий синець, і на голові між волоссям було видно подряпину.

Перехожі пропонували викликати лікарів, проте продавці, що торгували поруч, запевняли, що до п’яної лікарі не приїдуть, а міліцію викликати не потрібно, бо жінку побив її власний чоловік, і їй ще з ним жити. Невідомо, чи була насправді жінка в стані алкогольного сп’яніння, вона не розмовляла взагалі (здавалося, що німа), проте була при свідомості і на пропозицію перехожих допомогти знаками продемонструвала відмову.

Як запевнили продавці, родичів жінки про її стан повідомили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
В магазинах продають сіль, яка знищує закрутки: експерти пояснили, як не помилитися з вибором
Мороз, хуртовина і снігопад вдеруться в ці регіони України, вдарить холод і крижаний дощ: такого похолодання ніхто не чекав
Оголошення