• Головна
  • 75 членів екіпажу корвета «Тернопіль» чекають на виїзд
19:00, 31 березня 2014 р.

75 членів екіпажу корвета «Тернопіль» чекають на виїзд

75 членів екіпажу протичовнового корвета «Тернопіль» національних Військово-Морських Сил залишилися вірними присязі народу України та продовжать службу на материковій Україні.

Про це заявив заступник командира корабля по роботі з особовим складом капітан 3 рангу Олександр Сердюк.

— Після всіх цих подій, що трапилися з екіпажем корабля протягом останнього місяця, «тернополяни» й надалі гідно виконуватимуть свій конституційний обов’язок в інтересах України та її Збройних Сил, — зазначив капітан 3 рангу Олександр Сердюк.

За словами капітана 3 рангу Олександра Сердюка, незабаром екіпаж корабля тимчасово передислокують до Тернополя. На допомогу відгукнулися шефи корабля - міська Рада Тернополя та приватні підприємці міста. Особовому складу буде представлено місце для розташування, відпочинку та дозвілля. Військові моряки залишатимуться в Тернополі до наступного наказу щодо продовження військової служби, повідомляє Флот України.

На даний момент захоплений російськими військовими корвет «Тернопіль» знаходиться у Південній бухті Севастополя, поряд з іншими кораблями та суднами ЧФ РФ. Але, як повідомили в командуванні ВМС ЗС України, є імовірність того, що росіяни можуть передати корвет «Тернопіль» українським Збройним Силам. Наразі тривають відповідні консультації з цього приводу.

#екіпаж #корвет «Тернопіль» #виїзд

Коментарі

Оголошення
live comments feed...