• Головна
  • Коли в Тернополі припинять теплопостачання?
14:30, 1 квітня 2014 р.

Коли в Тернополі припинять теплопостачання?

Теплопостачання у Тернополі припинять, як тільки стане тепліше. Сьогодні багато тернополян звертаються з проханням відключити опалення у квартирах, дехто навпаки наполягає, щоб теплопостачання не припиняли.

Міський голова Тернополя Сергій Надал відзначив, що як тільки протягом трьох діб температура буде вище 8 градусів, централізоване теплопостачання припинять.

«Ми щодня слідкуємо за середньодобовою температурою, як тільки температура протягом трьох діб буде вище плюс 8 градусів, у Тернополі буде припинено теплопостачання, - прокоментував Сергій Надал. - Протягом останніх днів температура була нижча як 8 градусів, крім того синоптики попереджають нас, що у найближчі дні та ночі очікуються заморозки до мінус 5 тому поки що централізоване опалення буде подаватися у звичному режимі». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #теплопостачання
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
В магазинах продають сіль, яка знищує закрутки: експерти пояснили, як не помилитися з вибором
Мороз, хуртовина і снігопад вдеруться в ці регіони України, вдарить холод і крижаний дощ: такого похолодання ніхто не чекав
Оголошення