• Головна
  • Тернополяни в Криму ходитимуть на пляжі безкоштовно
10:58, 21 квітня 2011 р.

Тернополяни в Криму ходитимуть на пляжі безкоштовно

«На сьогоднішній день місцева влада надала дані, згідно з якими в  цьому році як мінімум на 207 пляжів буде вільний вхід. При цьому підкреслю, що ця цифра не остаточна, робота у цьому напрямку  ведеться», - сказав перший заступник міністра курортів і туризму Автономної Республіки Крим Олександр Лієв.

Він відзначив, що в 2009 році в Криму нараховувалося лише 61 пляжів з вільним доступом, в 2010 році вільний вхід був забезпечений на 94 пляжі. «При цьому в багатьох курортних містах взагалі не було ні одного пляжу, на який можна було попасти безкоштовно», - добавив він, повідомляє ZN.UA.

Кримський чиновник також звернув увагу на те, що згідно з затвердженими 20 квітня парламентом автономії правилами використання пляжних зон в АРК, кожна пляжна територія повинна бути обладнана спеціальною табличкою, на якій повинна бути вказана інформація про тип і характер використання пляжу.

Подробнее: http://news.mail.ru/inworld/ukraina/society/5758474/

Цього року Крим очікує прийняти близько 6 млн. туристів (в 2010 році Крим прийняв 5 млн. 719 тис. туристів).

Нагадуємо також, що для поліпшення сполучення між Сімферополем і Ялтою закуплені нові тролейбуси. «Ми закупили 60 нових тролейбусів. Це теж важлива складова, тому що від Сімферополя до Ялти на громадському транспорті дістатися можна лише тролейбусним сполученням. Це нові комфортабельні тролейбуси з телевізорами, європейського рівня, навіть бізнесменові в ньому буде не соромно проїхати », - повідомив Олександр Лієв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...